FAKULTET
ZDRAVSTVENIH NAUKA
STUDIJSKI PROGRAM – FARMACIJA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
I i II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Anatomija |
Doc. dr Kristijan Dinjar |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Fizika sa biofizikom |
Doc. dr Dario Galić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Opšta hemija |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Biologija sa humanom gentikom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
12.03.2024. 19.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-14:00h |
|
Biohemija |
Prof.
dr Darko Manjenčić |
09.03.2024. 16.03.2024. 23.03.2024. 05.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 04.05.2024. 18.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-12:00h 10:00-14:00h 08:30-12:30h 14:00-17:00h 09:30-12:30h 09:30-13:30h 10:00-14:00h 08:30-11:30h 10:00-13:00h |
|
Uvod u farmaciju |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 28.03.2024. 05.04.2024. 11.04.2024. 19.04.2024. |
Petak Četvrtak Petak Četvrtak Petak |
12:00-14:00h 11:00-13:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h 12:00-14:00h |
|
Farmaceutska botanika |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 28.03.2024. 05.04.2024. 11.04.2024. 19.04.2024. |
Petak Četvrtak Petak Četvrtak Petak |
14:00-16:00h 09:00-11:00h 14:00-16:00h 14:00-16:00h 14:00-16:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Osnovi informatike * |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Sociologija * |
Akademik prof.dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
Medicinska etika* |
Prof. dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
III I IV SEMESTAR |
|||||
III
SEMESTAR |
|||||
Fiziologija sa patofiziologijom |
Prof.dr Nikola Ilanković |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prirodna ljekovita sredstva |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Urgentna medicina |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Epidemiologija i infektivne bolesti |
Doc. dr Igor Dragičević |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Engleski jezik II |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani jezik II Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Farmakologija sa toksikologijom |
Doc. dr Indira D. Hukić |
11.03.2024. 18.03.2024. 25.03.2024. 08.04.2024. 15.04.2024. 22.04.2024. 29.04.2024. 13.05.2024. 20.05.2024. 27.05.2024. |
Ponedeljak |
10:00-12:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 16:00-18:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h |
|
Patologija |
Doc.dr Suad Keranović |
09.03.2024. 16.03.2024. 30.03.2024. 13.04.2024. 27.04.2024. 04.05.2024. 25.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota |
10:00-13:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 14:00-17:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h 13:00-15:00h |
|
Interna medicina |
Prof. dr Mithat Tabaković |
05.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 23.05.2024. |
Utorak |
13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-15:00h |
|
Organska hemija |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:00h 10:00-11:00h 10:00-12:00h 10:00-11:00h 10:00-11:00h 10:00-12:00h 10:00-12:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Menadžment * |
Prof. dr Hariz Agić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Ekologija i higijena radne
sredine * |
Prof. dr Azijada Beganlić |
16.03.2024. 23.03.2024. 30.03.2024. 06.04.2024. 13.04.2024. 20.04.2024. 27.04.2024. 18.05.2024. 20.05.2024. |
Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Subota Ponedeljak |
13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-15:30h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 13:15-14:45h 11:45-13:15h |
|
Statističke metode* |
Doc. dr Dario Galić |
07.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. |
Četvrtak |
10:00-13:00h |
|
V i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Homeopatija |
Prof. dr Munevera Bećarević |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Imunologija |
Prof.dr Munevera Osmić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mikrobiologija sa parazitologijom |
Prof. dr Jasminka H.Halilović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Stručna praksa I |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
VI SEMESTAR |
|||||
Farmakognozija |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak |
11:00-12:00h 11:00-12:00h 13:00-14:00h 13:00-14:00h 11:00-12:00h 12:00-13:00h |
|
Bromatologija |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 28.03.2024. 05.04.2024. 11.04.2024. |
Petak ČEtvrtak Petak Četvrtak |
16:00-18:00h |
|
Analitička hemija |
Prof. dr Ranka Kubiček |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:00h |
|
Stručna praksa II |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Studenti su dužni predati svoje dnevnike
rada o obavljenoj stručnoj praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Organizacija zdravstvene zaštite* |
Akademik prof.dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mentalno zdravlje* |
Akademik prof.dr Rudika
Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Prevencija i rano otkrivanje
raka * |
Prof. dr Sanda Pribić |
22.03.2024. 28.03.2024. 05.04.2024. 11.04.2024. 25.04.2024. 17.05.2024. |
Petak Četvrtak Petak Četvrtak Četvrtak Petak |
08:00-12:00h 13:00-16:00h 08:00-12:00h 08:00-12:00h 09:00-10:30h 08:00-12:00h |
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Instrumentalne metode |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Industrijska proizvodnja lijekova |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Klinička farmacija |
Prof.dr Sanda Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Farmaceutska hemija I |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Kontrola lijekova |
Prof.dr Sanda Pribić |
25.04.2024. 03.05.2024. 17.05.2024. |
Četvrtak Petak Petak |
11:30-13:00h 12:00-14:00h 12:00-16:00h |
|
Toksikologija sa analitikom |
Prof. dr Mustafa Burgić |
12.03.2024. 26.03.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. |
Utorak |
13:00-14:00h 13:00-14:00h 13:00-15:00h 13:00-15:00h |
|
Oblikovanje lijekova |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
26.03.2024. 16.04.2024. 23.04.2024. 07.05.2024. 21.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
12:00-13:00h 12:00-14:00h 13:00-14:00h 12:00-13:00h 13:00-14:00h 12:00-13:00h |
|
Farmakoterapija u praksi |
Akademik prof. dr Rudika
Gmajnić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
15:00-17:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Farmacija sa biofarmacijom * |
Prof.dr Sanda Pribić |
25.04.2024. 03.05.2024. |
Četvrtak Petak |
13:00-14:00h 14:00-18:00h |
|
Osnovi biomedicine * |
Akademik prof. dr
Rudika Gmajnić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Zdravstveno pravo* |
Akademik prof. dr Nedeljko Stanković Doc. dr Denis Husić |
09.03.2024. 23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 11.05.2024. 25.05.2024. |
Subota |
11:00-13:00h |
|
IX i X SEMESTAR |
|||||
IX SEMESTAR |
|||||
Registracija i nadzor lijekova
i medicinskih proizvoda * |
Prof. Dr Sanda
Pribić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Farmaceutska tehnologija |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Farmaceutska hemija II |
Prof. dr Ranka Kubiček |
Predavanja su
odslušana |
|
|
|
Dizajniranje i sinteza lijekova |
Prof. dr Jasminka Sadadinović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
X SEMESTAR |
|||||
Marketing lijekova* |
Doc. dr Indira D. Hukić |
12.03.2024. 19.03.2024. 02.04.2024. 16.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:00h |
|
Organizacija farmaceutske djelatnosti * |
Akademik prof. dr
Rudika Gmajnić |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 26.04.2024. 03.05.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. 31.05.2024. |
Petak |
12:00-14:00h |
|
Metodologija naučnog istraživanja* |
Akademik prof.dr
Zoran Milošević |
Predavanja su odslušana |
|
|
|