STUDIJSKI PROGRAM ARHITEKTURA
Sve izmjene vezane za raspored pratiti i na
oglasnoj tabli
Student ima
pravo polagati samo jedan izborni predmet u zimskom semestru
PRVA GODINA
I i II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika I vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Tehničko crtanje sa nacrtnom geometrijom |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani
jezik I Engleski
jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani
jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Matematika II |
Prof. dr Sead Rešić |
05.03.2024. 12.03.2024. 26.03.2024. 02.04.2024. 09.04.2024. 23.04.2024. 30.04.2024. 07.05.2024. 14.05.2024. 28.05.2024. |
Utorak |
10:00-11:30h |
|
Matematika II vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
08.05.2024. 15.05.2024. 22.05.2024. 29.05.2024. |
Srijeda |
12:30-14:45h 12:30-14:45h 12:30-14:00h 12:30-14:00h |
|
Uvod u arhitekturu |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
10:30-11:15h 12:45-13:30h 12:45-13:30h 12:45-13:30h 10:30-11:15h 10:30-11:15h |
|
Istorija umjetnosti i
arhitekture |
Prof.dr Ivan Balta |
12.03.2024. 26.03.2024. 23.04.2024. 10.05.2024. 21.05.2024. |
Utorak Utorak Utorak Petak Utorak |
12:00-13:00h 12:00-13:00h 12:00-13:00h 12:00-13:00h 13:00-14:00h |
|
IZBORNI PREDMETI* |
|||||
Likovne forme* |
Nemanja Smičiklas, predavač |
23.03.2024. 20.04.2024. |
Subota |
12:00h |
|
Osnovi informatike* |
Prof. dr Halid Žigić |
07.03.2024. 14.03.2024. 21.03.2024. 28.03.2024. 04.04.2024. 11.04.2024. 18.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 16.05.2024. 23.05.2024. 30.05.2024. |
Četvrtak |
13:15-15:00h |
|
Sociologija* |
Akademik
prof.dr Zoran Milošević |
15.03.2024. 22.03.2024. 29.03.2024. 05.04.2024. 12.04.2024. 19.04.2024. 10.05.2024. 17.05.2024. 24.05.2024. |
Petak |
09:00-11:00h |
|
DRUGA GODINA III I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Matematika III |
Prof. dr Radoslav Galić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Matematika III vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Elementi projektovanja |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani
jezik II Engleski
jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Strani
jezik II Njemački
jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Arhitektonske konstrukcije |
Doc. dr Dragica Arnautović - Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
12:00-12:45h 11:15-12:00h 11:15-12:00h 11:15-12:00h 12:00-12:45h 12:00-12:45h |
|
Urbanističko i prostorno
planiranje |
Doc. dr Dragica Arnautović -
Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
12:45-13:30h 12:00-12:45h 12:00-12:45h 12:00-12:45h 12:00-12:45h 12:00-12:45h |
|
Otpornost materijala |
|
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Grafike i vizuelne komunikacije
* |
Nemanja Smičiklas, predavač |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Građansko pravo * |
Prof.dr Brana Komljenović |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
Građevinski materijali * |
Prof.dr Lenart Đerđ |
13.03.2024. 28.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Petak Srijeda Srijeda Srijeda |
10:00-10:45h |
|
TREĆA GODINA V i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Statika konstrukcija |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
|
Projektovanje – porodično
stanovanje |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Principi konstruisanja |
Prof.dr Lenart Đerđ |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Projektovanje – javni objekti |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
11:15-12:00h 10:30-11:15h 10:30-11:15h 10:30-11:15h 11:15-12:00h 11:15-12:00h |
|
Osnovi fundiranja |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.04.2024. 25.04.2024. 09.05.2024. 23.05.2024. |
Četvrtak |
11:00-11:45h |
|
Tehnička mehanika |
Doc. dr Srđan Marinković |
26.04.2024. 27.04.2024. 10.05.2024. 11.05.2024. 24.05.2024. 25.05.2024. |
Petak Subota Petak Subota Petak Subota |
15:00-19:00h 09:00-13:00h 15:00-19:00h 09:00-13:00h 15:00-18:00h 09:00-12:00h |
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Izvođenje radova u
građevinarstvu * |
Prof.dr Lenart Đerđ |
13.03.2024. 28.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Petak Srijeda Srijeda Srijeda |
12:00-12:45h |
|
Organizacija građenja * |
Prof.dr Lenart Đerđ |
13.03.2024. 28.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Petak Srijeda Srijeda Srijeda |
14:00-14:45h |
|
Zaštita i revitalizacija * |
Doc. dr Dragica Arnautović - Aksić |
Predavanja
su odslušana |
|
|
|
ČETVRTA GODINA VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Projektovanje – višeporodično
stanovanje |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Drvene i zidane konstrukcije |
Prof.dr Lenart Đerđ |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Savremena arhitektura |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Projektovanje – privredni
objekti |
Doc. dr
Dragica Arnautović - Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
09:00-09:45h |
|
Menadžment tehnologija građenja |
Prof. dr Lenart Đerđ |
13.03.2024. 28.03.2024. 12.04.2024. 24.04.2024. 08.05.2024. 22.05.2024. |
Srijeda Četvrtak Petak Srijeda Srijeda Srijeda |
11:00-11:45h |
|
Stručna praksa |
Prof.dr Halid Žigić |
Studenti su dužni poslije zadnjeg položenog ispita na
toj studijskoj godini, predati svoje dnevnike rada o obavljenoj stručnoj
praksi dekanu fakulteta. |
|
||
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Projektovanje – urbani kontekst
* |
Doc. dr Dragica Arnautović -
Aksić |
23.03.2024. 06.04.2024. 20.04.2024. 10.05.2024. 18.05.2024. 31.05.2024. |
Subota Subota Subota Petak Subota Petak |
09:45-10:30h |
|
Osnovi ekološkog inženjerstva * |
Prof. dr
Darko Manjenčić |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Mjerenje i vrednovanje radova * |
Prof. dr Lenart Đerđ |
Predavanja su odslušana |
|
|
|
Predmeti
obilježeni sa * su izborni predmeti