STUDIJSKI
PROGRAM INŽENJERSKA INFORMATIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student ima pravo polagati samo jedan
izborni predmet
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Arhitektura
računarskih sistema i mreža |
Prof.dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr
Valentina Budinčić |
|
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
|
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid
Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Elektrotehnika sa
elektronikom |
Prof. dr Halid
Žigić |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
|
|
|
|
Električna kola* |
Prof.dr Dejan Miljanović |
|
|
|
|
Statističke
metode* |
Doc. dr Dario Galić |
|
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i
strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Programski jezici |
Prof. dr Marija Habijan |
|
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof. dr Valentina Budinčić |
|
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
|
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Baze podataka |
Prof. dr Edis Mekić |
|
|
|
|
Primjenjena
digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan Miljanović |
|
|
|
|
Mobilne i bežične
komunikacije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Softverski
inženjering* |
Prof. dr Goran Popović |
|
|
|
|
Osnovi
mehatronike* |
Doc. dr Nurdin
Čehajić |
|
|
|
|
Upravljački
informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Operativni sistemi |
Prof. dr Goran Popović |
|
|
|
|
Internet tehnologije |
Prof. dr Zvezdan
Stojanović |
|
|
|
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Viši programski
jezici |
Prof. dr Edis Mekić |
|
|
|
|
Objektno
orjentisano programiranje |
Prof. dr Edis Mekić |
|
|
|
|
Programiranje i dizajn WEB aplikacija |
Prof. dr Zvezdan
Stojanović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko
poslovanje * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Mikroračunarski
sistemi* |
Prof. dr Dejan Miljanović |
|
|
|
|
Robotika * |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII
SEMESTAR |
|||||
Internet |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Računarski alati |
Doc. dr Dario Galić |
|
|
|
|
Multimedijalni
sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
VIII
SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska
grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile Petrović |
|
|
|
|
Informacione tehnologije |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i
računarskih sistema * |
Prof.dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem * |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
|
|
|
|
Aplikativni
softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
14:00h |
|