STUDIJSKI PROGRAM INFORMATIKA I TEHNIKA
*NAPOMENE - Sve
izmjene vezane za raspored pratiti i na oglasnoj tabli
Student ima pravo polagati samo jedan
izborni predmet
I
I II SEMESTAR
PREDMET |
PROFESOR |
DATUM |
DAN |
VRIJEME |
UČIONICA |
I SEMESTAR |
|||||
Matematika I |
Prof. dr Radoslav Galić |
|
|
|
|
Matematika vježbe |
Mr Mirsad Trumić |
|
|
|
|
Arhitektura računarskih sistema i mreža |
Prof.dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Strani jezik I Engleski jezik I |
Prof. dr Valentina Budinčić |
|
|
|
|
Strani jezik I Njemački jezik I |
Mirza Karamehić Lektor |
|
|
|
|
II SEMESTAR |
|||||
Osnovi informatike |
Prof. dr Halid Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak Četvrtak |
10:00h 10:00h |
|
Osnovi programiranja |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Elektrotehnika sa elektronikom |
Prof. dr Halid Žigić |
13.06.2024. 11.07.2024. |
Četvrtak |
10:00h |
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Sociologija* |
Akademik prof.dr Zoran
Milošević |
|
|
|
|
Tehnička mehanika* |
Doc. dr Srđan Marinković |
|
|
|
|
Statističke metode* |
Doc. dr Dario Galić |
|
|
|
|
III
I IV SEMESTAR |
|||||
III SEMESTAR |
|||||
Algoritmi i strukture podataka |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Tehničko crtanje sa nacrtnom
geometrijom |
Prof. dr Slobodan Manojlović |
|
|
|
|
Strani jezik II-Engleski jezik II |
Prof.
dr Valentina Budinčić |
|
|
|
|
Strani jezik II-Njemački jezik II |
Mirza Karamehić Lektor |
|
|
|
|
IV SEMESTAR |
|||||
Opšta pedagogija |
Prof. dr Esed
Karić |
|
|
|
|
Primjenjena digitalna elektronika |
Prof. dr Dejan Miljanović |
|
|
|
|
Osnovi arhitekture i građevinarstva |
Doc. dr Dragica Arsić
– Arnautović |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Baze podataka* |
Prof. dr Edis
Mekić |
|
|
|
|
Saobraćaj i životna sredina* |
Doc. dr Zlatko Kovačević |
|
|
|
|
Upravljački informacioni sistemi * |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
V
i VI SEMESTAR |
|||||
V SEMESTAR |
|||||
Didaktika |
Prof. dr Esed Karić |
|
|
|
|
Tehnička fizika |
Prof. dr Lenart Đerđ |
|
|
|
|
Računarske mreže |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
VI SEMESTAR |
|||||
Pedagoška psihologija |
Prof.dr Refik Ćatić |
|
|
|
|
Pedagoška psihologija Vježbe |
Milka
Bilić, dipl. psiholog Demonstrator |
|
|
|
|
Osnovi mehatronike |
Doc. dr Nurdin Ćehajić |
|
|
|
|
Metodika nastave informatike i tehnike |
Prof. dr Esed Karić |
|
|
|
|
IZBORNI PREDMETI |
|||||
Elektronsko poslovanje * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Mobilne i bežične komunikacije
* |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Programiranje i dizajn web aplikacija * |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
VII i VIII SEMESTAR |
|||||
VII SEMESTAR |
|||||
Internet tehnologije |
Prof. dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
Robotika |
Prof. dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Multimedijalni sistemi |
Prof.dr Halid Žigić |
14.06.2024. 12.07.2024. |
Petak |
10:00h |
|
VIII SEMESTAR |
|||||
Kompjuterska grafika i dizajn |
Akademik Prof.dr Mile
Petrović |
|
|
|
|
Informacione tehnologije |
Prof.dr Zvezdan Stojanović |
|
|
|
|
IZBORNI
PREDMETI |
|||||
Zaštita podataka i računarskih
sistema * |
Prof.dr Velimir Dedić |
|
|
|
|
Akademsko pisanje sa kancelarijskim poslovanjem * |
Akademik prof.dr
Zoran Milošević |
|
|
|
|
Aplikativni softver * |
Prof. dr Halid Žigić |
06.06.2024. 04.07.2024. |
Četvrtak |
14:00h |
|